Historie Dam

Jak dámy vznikly?

Psalo se 2.4.2007, když se Morrigan rozhodla vydat svoji povídku Srdcová dáma. Rozhodně nemohla tušit, co touto povídkou způsobí.

Po přečtení jsem na ni naléhala, ať napíše další Dámu. Bohužel čas utíkal a povídka stále nebyla. Po několika měsících jsem si dodala odvahy a zeptala se, zda by jí nevadilo, kdybych využila její nápad a sama se dala do psaní Kárové dámy. Morrigan nadšeně souhlasila a já se dala do psaní.

24.10.2007 vznikla Kárová dáma, která oslovila Sarah, která si vybrala ze zbývajících Křížovou dámu a jako první začala psát příběh na pokračování. Nutno podotknout, že pro svůj příběh si vybrala velmi zajímavou dobu a já smekám před tím, kolik informací pro svoji povídku vyhledávala - sama bych to asi nedokázala.

Začátkem ledna 2008 vložila Sarah první kapitolu Daru Křížové dámy a vypadalo to, že poslední, Piková, zůstane dlouhou dobu nenapsána. Naštěstí se ozvala Jackie, že by si ráda Pikovou Dámu vzala na svá bedra a sepsala její příběh.

V tu chvíli se zrodil nápad - udělat Dámám jejich vlastní stránky. Sarah nám nabídla subdoménu a následně stvořila i vzhled. To se psalo 29.5.2008.

Řekli byste si, že tím musí vše končit. Ale opak je pravdou. Srdcová Dáma totiž v příběhu Morrigan nezmizela úplně - což se dočtete v povídce.

Její další příběh se vám rozhodla zprostředkovat Colleen.

A tím se příběh Dam a tajemného balíčku karet uzavírá. Nebo snad ne?

Eillen

© 2008 - 2009 Magic power of face-card   •  Design made by Cathia  •  Images from Aethereality  •   SunLight CMS